17 Eylül 2014 Çarşamba

SUPER TV

Sevgi Evi Ziyaretleri

sevgi-evi-ziyaretleri

AK Parti Tokat Milletvekilleri Zeyid Aslan ve Dilek Yüksel yeni hizmete sunulan ve 50 kimsesiz çocuğun barındığı Niksar Sevgi Evlerini ziyaret ettiler.
03 Mayıs 2013 Cuma 09:26

AK Parti Tokat Milletvekilleri Zeyid Aslan ve Dilek Yüksel yeni hizmete sunulan ve 50 kimsesiz çocuğun barındığı Niksar Sevgi Evlerini ziyaret ettiler. 

 

 

 

       AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, Niksar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız ve Yönetim Kurulu üyelerinin refakat ettiği ziyarette, Milletvekilleri yapılan çalışmaları yerinde incelediler. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Duman ve Niksar Sevgi Evleri Müdürü Adnan Tanrıverdi, Milletvekillerine verilen hizmetler konusunda bilgi sundular.

 

 

        Milletvekilleri konuşmalarında; AK Parti iktidarıyla birlikte, devletin koruması altındaki çocukların çok daha modern ve iyi şartlarda hayatlarını sürdürebilmeleri için önemli adımlar atıldığını, kimsesiz çocukların devlete ve topluma emanet olduğunu, bu duyarlılık içinde devletin şefkat elinin hiçbir engel tanımadan uzatıldığını vurguladılar. 

 

 

 

       Yuva sisteminden “ev sistemi”ne geçişin önemine dikkat çeken Milletvekilleri; aile ortamının benzeri şartlarda yetişen çocukların sağlıklı bir gelecek kurmalarında ve toplumsal hayata uyum sağlamalarında büyük yararı olacağını ifade ettiler. 

 

 

 

       Milletvekilleri, Niksar Sevgi Evleri’nin, modern mimarisi, rahat mekânları ve sunulan kaliteli hizmetiyle, kimsesiz çocuklar için önemli bir imkan, Niksar içinde değerli bir sosyal kurum olduğunu vurguladılar. 

 

 

 Haber okunma sayısı: 398

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

zile-sehidine-agliyor

Zile Şehidine Ağlıyor

20 Ağustos 2014 Çarşamba 14:37
kis-cicekleri-seradaki-yerini-aldi

Kış çiçekleri seradaki yerini aldı

08 Ağustos 2014 Cuma 10:50
turhallilar-derneginden-iftar-programi

Turhallılar Derneği'nden İftar Programı

21 Temmuz 2014 Pazartesi 13:19
turhalda-yangin

Turhal'da Yangın

21 Temmuz 2014 Pazartesi 13:04