22 Aralık 2014 Pazartesi

SUPER TV

Sevgi Evi Ziyaretleri

sevgi-evi-ziyaretleri

AK Parti Tokat Milletvekilleri Zeyid Aslan ve Dilek Yüksel yeni hizmete sunulan ve 50 kimsesiz çocuğun barındığı Niksar Sevgi Evlerini ziyaret ettiler.
03 Mayıs 2013 Cuma 09:26

AK Parti Tokat Milletvekilleri Zeyid Aslan ve Dilek Yüksel yeni hizmete sunulan ve 50 kimsesiz çocuğun barındığı Niksar Sevgi Evlerini ziyaret ettiler. 

 

 

 

       AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, Niksar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız ve Yönetim Kurulu üyelerinin refakat ettiği ziyarette, Milletvekilleri yapılan çalışmaları yerinde incelediler. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Duman ve Niksar Sevgi Evleri Müdürü Adnan Tanrıverdi, Milletvekillerine verilen hizmetler konusunda bilgi sundular.

 

 

        Milletvekilleri konuşmalarında; AK Parti iktidarıyla birlikte, devletin koruması altındaki çocukların çok daha modern ve iyi şartlarda hayatlarını sürdürebilmeleri için önemli adımlar atıldığını, kimsesiz çocukların devlete ve topluma emanet olduğunu, bu duyarlılık içinde devletin şefkat elinin hiçbir engel tanımadan uzatıldığını vurguladılar. 

 

 

 

       Yuva sisteminden “ev sistemi”ne geçişin önemine dikkat çeken Milletvekilleri; aile ortamının benzeri şartlarda yetişen çocukların sağlıklı bir gelecek kurmalarında ve toplumsal hayata uyum sağlamalarında büyük yararı olacağını ifade ettiler. 

 

 

 

       Milletvekilleri, Niksar Sevgi Evleri’nin, modern mimarisi, rahat mekânları ve sunulan kaliteli hizmetiyle, kimsesiz çocuklar için önemli bir imkan, Niksar içinde değerli bir sosyal kurum olduğunu vurguladılar. 

 

 

 Haber okunma sayısı: 480

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

bayan-voleybolculardan-baskan-beklere-ziyaret

Bayan Voleybolculardan Başkan Beklere Ziyaret

20 Aralık 2014 Cumartesi 10:14
turhalspor-galibiyete-hasret

Turhalspor Galibiyete Hasret

16 Aralık 2014 Salı 11:06
turhalda-polis-operasyonu-

Turhal'da Polis Operasyonu

16 Aralık 2014 Salı 10:25
cetinkaya-ailesinin-aci-kaybi

Çetinkaya Ailesinin Acı Kaybı

13 Aralık 2014 Cumartesi 10:04